Красногорівський ЗЗСО І-ІІ ст. № 5

Протокол №6 з

засідання педагогічної ради

від 12.02.2018 р.

Голова засідання – Кібалко Н.В.

Секретар – Владімірова І.В.

Присутні – Веляда О.О.,Єлісіченко Н.В.,Кочаров С.Г.,Маяцька Л.Л.

1.Про обговорення та замовлення підручників для учнів і вчителів 5 класу

( інформація директора школи Кібалко Н.В.).

СЛУХАЛИ:

1. Кібалко Н.В. проінформувала педагогічний колектив про  рішення колегії  Міністерства освіти і науки України від 21.12.2017 року (протокол №9/2 – 19) «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам 5 класу закладів загальної середньої освіти та видання їх за кошти державного бюджету у 2018 році». Зазначила, що кожен вчитель вже мав змогу переглянути електронні версії оригінал – макетів доопрацьованих підручників згідно чинним навчальним програмам 5 класу. Тепер потрібно здійснити безпосередній вибір проектів підручників з кожної назви та схвалити на засіданні педагогічної ради. Визначити кількість учнів 5 класу як максимальну кількість учнів на паралелях 1,2,3,4 класів.

ВИСТУПИЛИ:

Єлісіченко Н.В., вчитель української мови і літератури, яка розповіла про свій вибір проектів підручників для 5 класу, зазначила, що запропоновані підручники з української мови (автор Заболотний О. В.) для школи з російською мовою навчання та підручник з української мови ( авт. Єрмоленко С.Я.) для учнів з українською мовою навчання,  та з української літератури (автор Авраменко О. М.) цілком співпадають з програмами Міністерства освіти і науки України, та повністю підходять для нашої школи з російською мовою навчання.

Владімірова І.В., вчитель англійської мови, яка зазначила, що оскільки діти вивчають англійську мову з 1 – го класу та автор підручників О. Карпюк, то було б доречно продовжити навчання у 5 – му класі за підручником «Англійська мова (5 – й рік навчання). 5 клас (авт. Карпюк О. Д.).

Кочаров С.Г., вчитель математики, пояснив свій вибір тим, що  підручник з математики для  5 класу ( авт. Мерзляк А.Г.)  цілком співпадає з програмами Міністерства освіти і науки України, та повністю підходять для нашої школи з українською мовою навчання.

УХВАЛИЛИ:

1.Для потреб учнів і вчителів 5 класу ( мова навчання – російська) замовити такі підручники:

1.     «Українська мова. 5 клас.» (авт. Заболотний О. В.)

2.     «Українська література. 5 клас.» (авт. Авраменко О. М.)

3.     «Російська мова. 5 клас.» (авт. Бикова К. І.)

4.     «Інтегрований курс «Література» (російська та зарубіжна) 5 клас.» (авт. Ісаєва О, О.)

5.     «Англійська мова.5 клас.» (авт. Карпюк О. Д.)

6.     «Математика. 5 клас.» (авт.Тарасенкова Н.А.)

7.     «Природознавство. 5 клас.» (авт. Ярошенко О. Г.)

8.     «Основи здоров’я. 5 клас.» (авт.Бех І. Д.)

2. Для потреб учнів і вчителів 5 класу ( мова навчання – українська) замовити такі підручники:

1.     «Українська мова. 5 клас.» (авт. Єрмоленко С.Я.)

2.     «Російська мова. 5 клас.» (авт. Давидюк Л.В.)

3.      «Зарубіжна література» 5 клас.» (авт. Волощук Є.В..)

4.     «Англійська мова.5 клас.» (авт. Карпюк О. Д.)

5.     «Математика. 5 клас.» (авт. Мерзляк А. Г.)

6.     «Природознавство. 5 клас.» (авт. Коршевнюк Т.В.)

7.     «Основи здоров’я. 5 клас.» (авт.Бех І. Д.)

Голова педради                                                             Н.В.Кібалко

Секретар                                                                   І.В.Владімірова

Члени педради:                                                             О.О.Веляда

Н.В.Єлісіченко

С.Г.Кочаров

Л.Л.Маяцька

Красногорівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5

Мар'їнської районної ради Донецької області

вул.Сумська,буд.17, м.Красногорівка, 85630

Протокол №6 з

засідання педагогічної ради

від 12.02.2018 р.

Голова засідання – Кібалко Н.В.

Секретар – Владімірова І.В.

Присутні – Веляда О.О.,Єлісіченко Н.В.,Кочаров С.Г.,Маяцька Л.Л.

1.Про обговорення та замовлення підручників для учнів і вчителів 5 класу

( інформація директора школи Кібалко Н.В.).

СЛУХАЛИ:

ВИСТУПИЛИ:

УХВАЛИЛИ:

1. «Українська мова. 5 клас.» (авт. Заболотний О. В.)
  2. «Українська література. 5 клас.» (авт. Авраменко О. М.)
  3. «Російська мова. 5 клас.» (авт. Бикова К. І.)
  4. «Інтегрований курс «Література» (російська та зарубіжна) 5 клас.» (авт. Ісаєва О, О.)
  5. «Англійська мова.5 клас.» (авт. Карпюк О. Д.)
  6. «Математика. 5 клас.» (авт.Тарасенкова Н.А.)
  7. «Природознавство. 5 клас.» (авт. Ярошенко О. Г.)
  8. «Основи здоров’я. 5 клас.» (авт.Бех І. Д.)

1. «Українська мова. 5 клас.» (авт. Єрмоленко С.Я.)
  2. «Російська мова. 5 клас.» (авт. Давидюк Л.В.)
  3.  «Зарубіжна література» 5 клас.» (авт. Волощук Є.В..)
  4. «Англійська мова.5 клас.» (авт. Карпюк О. Д.)
  5. «Математика. 5 клас.» (авт. Мерзляк А. Г.)
  6. «Природознавство. 5 клас.» (авт. Коршевнюк Т.В.)
  7. «Основи здоров’я. 5 клас.» (авт.Бех І. Д.)

Н.В.Єлісіченко

С.Г.Кочаров