Красногорівський ЗЗСО І-ІІ ст. № 5

Новини

Перед кожним школярем 11 класу виникає питання де і на якій спеціальності навчатися. Для того, щоб допомогти майбутнім випускникам загальноосвітніх шкіл зробити правильний вибір в своєму житті, курсанти факультету № 2 ДЮІ МВС України відвідали учнів 8 та 9 класів шкіл м.Красногорівки Красногорівський ЗЗСО І-ІІ ступеня № 5.Курсанти провели з учнями бесіду, в якій довели історію становлення, успіху та здобутків ДЮІ МВС України, розповів про чотири спеціальності за якими можна навчатися в інституті:262 - «Правоохоронна діяльність»;281 - «Публічне управління та адміністрування»;051 - «Економіка (спеціалізація «Економічна безпека підприємства»;081 - «Право».Директори шкіл, завучі з виховної роботи, класні керівники та учні 9 класів отримали профпродукцію інституту та календарі ДЮІ МВС України на 2020 рік.Двері Донецького юридичного інституту МВС України завжди відкриті для бажаючих отримати вищу освіту.Приходьте до нас, тут варто навчатися.